četrtek, 29. december 2011

žrebanje giveaway

Vsem se iskreno zahvaljujem za komentarčke in zanimivo je bilo prebrati, katere moje slike so vam bile najbolj všeč :)
Upam, da vas bom v letu 2012 še naprej razveseljevala z mojim ustvarjalnim delom.


In malo slikico ˝Vesela ptica˝ dobi ...








Te prelepe šalčke so izpod pridnih rok
Anje Slapničar



Sara...pošlji mi naslov na moj mail :)

.


torek, 27. december 2011

g i v e a w a y


Ekola, še zadnji giveaway v letu 2011 :)

Za tole slikico ˝Vesela ptica˝ sodelujete v žrebanju, če se pofočkate v komentarju na blogu in napišete, katera moja slikica vam je bila v letu 2011 najbolj všeč :)

Žrebanje bo v četrtek 29.12. popoldan.