.
sobota, 31. december 2011
četrtek, 29. december 2011
žrebanje giveaway
Vsem se iskreno zahvaljujem za komentarčke in zanimivo je bilo prebrati, katere moje slike so vam bile najbolj všeč :)
Upam, da vas bom v letu 2012 še naprej razveseljevala z mojim ustvarjalnim delom.
♥
In malo slikico ˝Vesela ptica˝ dobi ...
♥
♥
♥
Te prelepe šalčke so izpod pridnih rok
Anje Slapničar
Anje Slapničar
♥
Sara...pošlji mi naslov na moj mail :)
Sara...pošlji mi naslov na moj mail :)
.
torek, 27. december 2011
g i v e a w a y
Ekola, še zadnji giveaway v letu 2011 :)
Za tole slikico ˝Vesela ptica˝ sodelujete v žrebanju, če se pofočkate v komentarju na blogu in napišete, katera moja slikica vam je bila v letu 2011 najbolj všeč :)
Žrebanje bo v četrtek 29.12. popoldan.
♥ ♥ ♥
Naročite se na:
Objave (Atom)



