torek, 9. avgust 2011

* LiCiTaCiJa *

* * *
* * *
* * *

Jupiiii, prva licitacija je bila uspešna in tega sem zelo ,zelo vesela :)

Kristina, Petra, Ana, Polona in Urška...najlepša hvala za sodelovanje.

Slikico Veter v laseh je kupila Urška za 30€

(: HVALA :)

Za prevzem slikice se bova dogovorili preko maila :)


P.S.  Obvezno pa prečekirajte tole stran  Mika

* * *
* * *
* * *

Odločila sem se, da bom izvedla licitacijo za tole slikico.



Mogoče je le licitiranje direktno na blogu. Sodelujejo lahko vsi, ki se pofočkajo v komentarju :)

Čas licitacije do 11.8.2011 do 20.00h


* * *
Original  - vodenke na akvarel papir
Velikost 25,4x17,8 cm

Izklicna cena 15€





* * *




.

dorilon`ce


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,
 danes sem pa čisto nepričakovano prejela tole prečudovito DORILONCO, ki je čudovito vijolična ;) 
 Čeprav je deževen dan...je zame posijal sonček :)

HVALA Živa & Saša








...joooj, kako je srčkana :)




Več o prekrasnih Dorimu izdelkih izveste tule:
DORIMU
ali pa na fb strani pod imenom Dorimu in Dorimu Art




.